EC HÖK

Egri Campus Hallgatói Önkormányzat

Martinkovics Martin

elnök

martinkovics.martin@hok.uni-eszterhazy.hu

   
 

 

 

 

 

Kaplonyi Benjamin

általános elnökhelyettes

kaplonyi.benjamin@hok.uni-eszterhazy.hu

   

Korpás Klaudia

Titkár

korpas.klaudia@hok.uni-eszterhazy.hu

   
 

 

 

 

 

 

Gáspár Sándor

 

BMK alelnök

gaspar.sandor@hok.uni-eszterhazy.hu

   
 

 

 

 

 

 

Koska Zsanett

GTK alelnök

koska.zsanett@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

 

Székely Ákos
 

PK alelnök

szekely.akos@hok.uni-eszterhazy.hu

   
 

 

 

 

 

Mácsik Dorottya

TTK alelnök 

macsik.dorottya@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Pogány Eszter


Külügyi képviselő

pogany.eszter@hok.uni-eszterhazy.hu

   
 

 

 

 

 

Mlinkó Zsolt

Rendezvényekért és öntevékeny körökért felelős képviselő

mlinko.zsolt@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

Szűcs Viktória

Sajtó és kommunikációért felelős képviselő

szucs.viktoria@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Iváncsik Norbert

Sportért felelős képviselő

ivancsik.norbert@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Szandi Veronika


Tanárképzési képviselő

szandi.veronika@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Baranyi Fanni Zsófi

Ellenőrző Bizottsági tag

baranyi.fanni@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Nagy Rajmund

Tag

nagy.rajmund@hok.uni-eszterhazy.hu

   

 

 

 

 

Száva Katalin

tag

szava.katalin@hok.uni-eszterhazy.hu


< Vissza