TTK Szakét 2019

Rengeteg sportolási lehetőséggel, érdekes előadásokkal, és különböző színes programokkal várunk Titeket jövőhét hétfőn, kedden és szerdán a Leányka úti campuson!

1. NAP (2019.04.08. HÉTFŐ)

  • 08:30 - 09:00 / E-épület előtt
    Közösségi futás
  • 09:00 - 10:00 / C-épület 124-es előadó
    Kémia Show
  • 10:00 - 11:00 / D-épület
    Zsófi Zsolt - A borok adatvédelmének földrajzi tulajdonságai
  • 09:00 - 15:00 / Eszterházy-csarnok
    Fogyatékkal élők sportnapja
  • 09:00 - 15:00 / D-épület 231-es terem
    Biológiai Kvízjáték
  • 09:00 - 12:00 / Eszterházy-csarnok
    Szakkosár bajnokság (előzetes jelentkezés szükséges)
  • 10:00 - 12:00 / Eszterházy-csarnok
    Szakröpi bajnokság (előzetes jelentkezés szükséges)
  • 12:00 - 15:00 / Leányka úti műfüves pálya
    Szakfoci bajnokság (előzetes jelentkezés szükséges)
  • 10:00 - 16:00 / D-épület
    Szabadulószoba - Rejtélyes üvegház
  • 11:15 - 12:15 / D-épület
    Bozó Ádám - Lesz-e fröccsünk 50 év múlva?
  • 11:30 - 15:00 / Leányka Bisztró
    TTK-Szakhét a Leányka Bisztróban: Sport-menü
    ( 1. Gyümölcsleves + csirkecomb kukoricás rizzsel
    2. Csontleves + kolbásszal töltöttsertésszűz gratinburgonyával )
  • 12:00 - 13:30 / C-épület 124-es előadó
    TECH-Day
  • 12:30 - 13:00 / D-épület
    Dr. Polgári Márta - A kőzettani gyűjtemény legszebb darabjainak bemutatása
  • 14:00 - 15:00 / D-épület
    Dr. Mende Tamás - Anyagtudományi School-túra
  • 15:30 - / D-épület 231-es terem
    Professsor dr. Martin Haigh, az Oxford Brookes oktatójának, a Nemzetközi Talajtani Társaság volt elnőkének, valamint Pénzesné dr. Kónya Erika tanszékvezető egyetemi docensnek rendhagyó nyílt órája - Talajökológia és talajvédelem a wales-i bányavidék talajainak helyreállítása címmel + Biológia kvízjáték
  • 19.00. - / Leányka úti campus - Eged útvonalon
    Éjszakai Kalandtúra (előzetes jelentkezés szükséges)

 2. NAP (2019.04.09. KEDD)

  • Nyílt nap a Botanikus kertben és az Üvegházban
  • 09:00 - 15:00 / D-épület 231-es terem
    Biológiai Kvízjáték
  • 10:00 - 15:00 / Eszterházy-csarnok
    Sportnap a csarnokban (teqball, snookball, asztalitenisz, próbaedzések, bemutatók)
  • 10:00 - 16:00 / D-épület
    Szabadulószoba - Lemezközi utazás
  • 10:00 - 11:15 / D-épület
    Asztalos Lilla - Útban az ember Terminátor felé!
  • 10:30 - 11:00 / Eszterházy-csarnok
    Pilates-bemutató és közös edzés
  • 11:00 - 11:30 / Eszterházy-csarnok
    Zumba-bemutató és közös edzés
  • 11:00 - 15:00 / Eszterházy-csarnok
    Asztalitenisz bajnokság
  • 11:30 - 15:00 / Leányka Bisztró
    TTK-Szakhét a Leányka Bisztróban: Földrajz-menü
    ( 1. Olasz-menü: Hideg paradicsomleves mozarellával + brokkolis penne füstölt csirkemellsonkával
    2. Francia-menü: Hagymaleves + Cordon Bleu törtburgonyával )
  • 11:30 - 13:00 / D-épület
    Tamási Kinga - SLIME és térháló, interaktív takonylabda készítése, készülődés a tavaszi polimerfizikára
  • 11:30 - 12:00 / Eszterházy-csarnok
    EKE Cheerleaders-bemutató és közös edzés
  • 12:15 - 12:45 / Eszterházy-csarnok
    Pound-bemutató és közös edzés
  • 12:45 - 13:15 / Eszterházy-csarnok
    Black Shape-bemutató és közös edzés
  • 13:15 - 13:45 / Eszterházy-csarnok
    Táncóra (Simonyi Sándorral)
  • 14:00 - 14:30 / Eszterházy-csarnok
    Aerobic-bemutató és közös edzés
  • 14:30 - 15:00 / Eszterházy-csarnok
    Jóga-bemutató és közös edzés
  • 17:00 - / Almagyardombi Kollégium mögötti parkoló
    Főzőverseny (előzetes jelentkezés szükséges)

 3. NAP (2019.04.10. SZERDA)

  • 09:00 - 15:00 / D-épület 231-es terem
    Biológiai Kvízjáték
  • 10:00 - 11:30 / D-épület
    Bezzeg László - Méhészkedés Magyarországon
  • 10:15 - 10:45 / Eszterházy-csarnok
    Tanár - Diák Focimeccs
  • 10:45 - 10:50 / Eszterházy-csarnok
    EKE Cheerleaders-bemutató
  • 10:55 - 11:20 / Eszterházy-csarnok
    Tanár - Diák Kosárlabdameccs
  • 11:20 - 11:25 / Eszterházy-csarnok
    Black Shape-bemutató
  • 11:30 - 15:00 / Leányka Bisztró
    TTK-Szakhét a Leányka Bisztróban: Biológia-menü
    ( 1. Sertésraguleves + szárnyasmáj rizi-bizivel
    2. Spárgakrémleves + chilis marharagu puliszkával )
  • 11:30 - 12:00 / Eszterházy-csarnok
    Eszterházy SC (női kézilabda) - EKE-Eger-KOK (férfi kosárlabda) vegyes kézi-, és kosárlabda gálamérkőzés
  • 12:00 - 12:30 / Eszterházy-csarnok
    Tanár - Diák Röplabdameccs
  • 12:30 - / Eszterházy-csarnok
    TTK-Szakhét sportprogramjainak eredményhirdetése + végzős sportszakos hallgatók búcsúztatása
  • 13:00 - 14:30 / D-épület
    A tájépítészet és annak minden csodája
  • 22:00 - / BRDWY
    TTK-Szakhét Záróbuli

A sport bajnokságokra való jelentkezés menetét ITT,
az éjszakai kalandtúrára való jelentkezés menetét ITT,
a főzőversenyre való jelentkezés menetét pedig ITT találjátok!

Várunk minden kedves érdeklődőt! 


< Vissza