Szurkoljunk együtt!

Történelmi esemény előtt állnak női kézilabdásaink!

Az NB I/B keleti csoportjában listavezető Eszterházy KESC szombaton 18 órától a tavaly még első osztályú Kispestet látja vendégül. Amennyiben nyerni tudnak a lányok, és a rivális Szeged pontot veszít fővárosi rangadóján, úgy már ezen a hétvégén bajnoki címet ünnepelhetnek a lányok, és velük együtt mi is. Egyetemünk sportéletében ez óriási dolognak számítana, ezért aztán az EKE rektora, dr. Liptai Kálmán is mindenkit arra ösztönöz, menjünk ki a Leányka útra és szurkoljuk ki a csapat aranyérmét.

Minden boldog pillanat és vállat húzó nehézség közben is azt hiszem, hogy van egy láthatatlan, de ennek ellenére erős szál, ami az Eszterházy egyetem régebbi és jelenlegi polgárait összeköti. Az egy célért való állhatatos küzdelemben mindig van/volt valaki, aki bölcs mondataival, bátorításával és mellénk állásával átsegít bennünket az elénk kerülő akadályon. Van egy csapat, a női kézilabda csapatunk, amely, mint egy egyetemi jelkép, alázattal küzd egy nagyon szép eredményért. Ez a kiváló közösség, ezek a nagyszerű sportemberek, hallgatóink, szombaton 18 órakor utolsó hazai meccsüket játsszák. Éllovasként fogadják a Kispest gárdáját! Most nekünk kellene segíteni őket. Szeretettel invitállak Benneteket a meccsre, mert ezek a lányok, a CSAPATUNK, megérdemli, hogy közösen lelkesítsük őket!

dr. Liptai Kálmán, rektor