Szerezz jogosítványt kedvezményes áron!

Járművezetői tanfolyam indul az Eszterházy Károly Egyetem és a Vladár Autósiskola közös szervezésében!

Nincs kötelező tantermi foglalkozás, a KRESZ tanfolyam végezhető e-Learning formában is!

A tantermi-KRESZ tanfolyam indulása: 2019. október 17. 16 óra

Aki 20 év alatt sikeres kresz vizsgát tesz, az a kresz tanfolyam és vizsga díját visszaigényelheti!

Kedvezmények:

• Tantermi Kresz tanfolyam 25 000Ft-os díjából 12 500 Ft (50%)
  • Azonnal is kezdhető e-Learninges Kresz 25 000 Ft-os díjából 10 000 Ft
  • Lehetőség van a tantermi és az e-Learninges tanfolyam ötvözésére – a 32 500 Ft-os tanfolyam díjából a kedvezmény: 12 500 Ft
  • A kötelező 30 óra vezetési gyakorlat díja 4 800 Ft/óra! (esetleges pótórák díja: 4800 Ft)
  • Vezetési gyakorlat során biztosítjuk a Tanulóknak, hogy megfigyelőként részt vehetnek az oktatójuk gyakorlati óráin.
  • Részletfizetési lehetőség!
  • Szabad járműtípus és oktató választás!
  • Személygépkocsi és motoros kategóriára egyszerre jelentkezők esetében, csak egy elméleti tanfolyamdíjat kell fizetni!

A meghirdetett árak 2020. január 31-ig érvényesek!

JELENTKEZÉS, INFORMÁCIÓ :