Roadshow Team

Szeretnéd népszerűsíteni az Eszterházy Károly Egyetemet? Csatlakozz!

Kedves Hallgatók!

Az Eszterházy Károly Egyetem évről évre roadshow előadásokat szervez középiskolákba, ahol is az oktatók és a hallgatók mutatják be egy prezentáció segítségével az egyetemi élet lehetőségeit és szépségeit. Idén azt szeretnénk, hogy a vállalkozó szellemű hallgatók előre leszervezett keretek között úgymond visszamenjenek a saját középiskolájukba, ahol megtartják ezt a prezentációt, majd mesélnének a diákoknak arról, hogy miért is lesz nekik jó, ha az Eszterházy Károly Egyetemet választják.

Amennyiben úgy érzed, hogy jó beszédkészséggel rendelkezel és szívesen tartanál előadást a volt középiskoládban, úgy jelentkezzFacebook csoportba. További részleteket ott közlünk majd, amint aktuális lesz ezzel kapcsolatban minden.