Kollégiumi Bizottsági Választás

Az Eszterházy Károly Egyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata pályázatot hirdet a 2018/2019-es tanévre leendő KOLLÉGIUMI BIZOTTSÁGI TAGOK számára.

A pályázatra azoknak a leendő kollégistáknak a jelentkezését várjuk, akik jó kommunikációs képességgel rendelkeznek, és a kollégiumuk közösségi életéért szívesen tevékenykednének.

A pályázat benyújtásának feltételei:

• jelölő lap szükséges támogató aláírásokkal
  • aláírt nyilatkozat
  • 1 db profilkép (mérete: 320x320)
  • rövid szöveges bemutatkozás, a korábbi Intézményi munkák ismertetése (500-1000 karakter)
  • motivációs levél
  • aktív részvétel a Kollégiumi Sportnapon (2018. március 28.)
  • személyes elbeszélgetés a Kollégiumi Bizottság jelenlegi tagjaival(pályázat benyújtását követően kerül majd rá sor)

A pályázatok benyújtási határideje: 2018. április 3.(kedd) 15 óra.

A pályázatok benyújtásának módja:
Csak SZEMÉLYESEN az EC HÖK Irodában ügyfélfogadási időben. (Almagyardombi Kollégium 8-as Iroda)

A „pályázat benyújtásának feltételei"- részben felsoroltak bármelyikének benyújtása/elmulasztása érvénytelen pályázatnak minősül!

Letölthető dokumentumok: