Hallgatóközeli egyesületek jelentkezését várjuk

Augusztus végén, szeptember elején megrendezésre kerülő gólya- és rókatáborunkban való részvételre invitáljuk azon cégeket és szervezeteket, amelyek érdekeltek lehetnek az Eszterházy Károly Egyetem hallgatóinak köreiben.

A szervezőség szeretné megnyitni kapuit a EKE gólyatábor és rókatábor alkalmával, hogy a hallgatóközeli cégeknek és szervezeti egységeknek bemutatkozási lehetőséget nyújtson az egyetem új és régi hallgatói előtt. Idén civil faluként kitelepülve van lehetőségük résztvenni a táborokban, melyeknek időpontjai:

• Gólyatábor: augusztus 29. délelőtt
  • Rókatábor: augusztus 30. és szeptember 1. közötti időszakban, a pontos időpont még nem tisztázódott

Helyszín: Tiszafüred

Étkezést, szállást, és utazást nem áll módunkban biztosítani!

A kitelepülésben szabad kezet hagyunk, azonban érdemes érdekes és izgalmas programokkal készülniük, a saját látogatottságuk érdekében is.

Amennyiben kérdésük van vagy szeretnének részvételi lehetőséggel élni, kérjük írjanak emailt a fasi.vivien@hok.uni-eszterhazy.hu címre, benne leírva:

• rövid bemutatkozás,
  • milyen kapcsolódási pontjuk van/lehet a jövőben a hallgatóinkkal,
  • és hogy milyen programmal készülnének a táborokra,
  • hány fővel érkeznének,
  • mekkora hely- és áramigényük van.