Flash Mob

Az Eger Advent 2017 programsorozat idén egy izgalmas flash mob produkcióval bővül ki a Lenkey János Általános Iskola és az Eszterházy Károly Egyetem kezdeményezésére.

A cél az, hogy egyszeri, előre megbeszélt időpontban a lehető legtöbb egri és Eger környéki diák összegyűljön, és egy megszabott koreográfiára együtt táncoljon a Dobó téren a városi összefogást erősítve. A koreográfiát nem kell előre megtanulni, a színpadon egy csoport mutatja a formációt a jelenlévőknek. A flash mob-ról felvétel készül, ami az Eger Advent 2017 promóciójaként az interneten és több helyi tv-ben is megjelenik majd.

A flash mob ideje: 2017.12.06. (szerda) 14.30 óra
Helyszín: Eger, Dobó István tér
Zene: Zséda - A szürke patás
Kötelező/ajánlott viselet: Piros mikulássapka

Azon hallgatók, akik az Eszterházy Károly Egyetemről szeretnének csatlakozni a flash mob-hoz, jelezzék részvételi szándékukat Zaja Barbarának (zaja.barbara@hok.uni-eszterhazy.hu) üzenetben és ő majd értesít titeket a további részletekről.