Eszterházysok a Testnevelési Egyetemen

December elején lezajlott a "Rekreátorok Harca 2k17" elnevezésű verseny a Testnevelési Egyetem "E" épületében.

Az eseményen az ország egyetemeinek rekreáció- és sportszervező szakos hallgatói mérhették össze erejüket.

A verseny első feladata egy csapatzászló és harcos arcfestés készítése, illetve egy csapatinduló megírása volt. Ezután főként szakmai kérdésekből álló kvízzel folytatódott a vetélkedő, ahol rekiseink nagyszerűen teljesítettek, hiszen a résztvevő 11 csapat közül a legtöbb ponttal zárták a verseny ezen szakaszát.

A kvíz után különböző mozgásos és ügyességi feladatokkal folytatódott a küzdelem. Kidobós, bottle challange, zsákban futás, hullahopp karika átadás zárt körben, homlokról süti játék és hasonló számok teljesítése után kerültek ki a mezőny dobogósai. Hallgatóink végig az élmezőnyben voltak, és előkelő 2. helyen végeztek.

A csapat: Bakó Balázs, Buda Roland, Galajda Norbert, Győri Máté, Kis Melinda, Kósa Andrea, Köszörűs András, Szoó Regina