EKE Gólyatábor 2018

Hurrá! Felvettek! Engedd meg, hogy gratuláljunk a Hallgatói Önkormányzat nevében a sikeres felvételidhez!

Idén III. alkalommal kerül megrendezésre az EKE Összegyetemi Gólyatábor, amelyre TÉGED is szeretettel várunk!

Időpont: 2018.08.28-31. (kedd-péntek)

Helyszín: Zsóri Zsibongó Gyermeküdülő és Ifjúsági Tábor (3400 Mezőkövesd, Olajfa út 1.)

Jelentkezés: 2018.08.01-től (hétfő) 08.24-ig (péntek) A férőhelyeket a jelentkezés sorrendjében töltjük fel.

>>> JELENTKEZÉS <<<

Érkezés: 2018.08.28. (kedd) 08:00 - 11:00 között. Kérünk mindenkit, hogy ebben az időben érkezzen meg a helyszínre!

Részvételi díj:
Az ár tartalmazza a szállást (apartman esetén), étkezést, a programok költségeit, gólyacsomagot (póló, napszemüveg)

• Apartman - 19.000 Ft/fő
  • Külső szállás - 10.000 Ft/fő

Befizetés:
a részvételi díjat 2018.08.24-ig a következő számlaszámra kérjük átutalni: MÁK 10035003-00336121-0000000

Közlemény: "EKE Gólyatábor - Saját Név"

Kérjük, a helyszínre hozd magaddal a részvételi díj átutalását igazoló bizonylatot!
Lemondás esetén akkor tudjuk visszatéríteni a díjat, ha ezt legkésőbb 5 nappal a gólyatábor előtt jelzed. (2018.08.23-ig)

Tervezett programok:

• vetélkedők, sportversenyek
  • tájékoztatás: ösztöndíjak, kollégiumok, tanulmányi ügyek, külföldi tanulmányutak, öntevékeny körök
  • tematikus bulik (Beach Party, Retro Buli, UV Party)
  • GÓLYAAVATÓ
  • és még sok más
  • részletes program a Facebook eseményben!

Amit garantálunk:

• 4 felejthetetlen nap
  • 3 hihetetlen éjszaka
  • 12 szuper csapat
  • 15 szervezeti egység
  • 3 sztárfellépő
  • jókedv, móka és kacagás
  • 1 közösség

Jótékonysági gyűjtés:
Év közben a hallgatók számtalan alkalommal szerveznek jótékonysági gyűjtést vagy programot. Idén bevezetjük, hogy a Gólyatáborban is tartunk gyűjtést. A felajánlásokat egy helyi szervezetnek ajándékozzuk. Kérünk benneteket, hogy legyetek részesei a kezdeményezésnek és hozzatok magatokkal egy tartós élelmiszert (tészta, konzerv, liszt... stb)!

Amit hozz magaddal:

• személyazonosító igazolvány
  • részvételi díj átutalását igazoló bizonylat
  • pöttyös szoknya a Retro Bulira
  • fehér póló az UV Partyra
  • fürdőruha
  • esőkabát
  • tartós élelmiszer
  • egy doboz sör
  • jókedv

Kérdés esetén írj nekünk: golyatabor@uni-eszterhazy.hu

Csatlakozz és kövess minket:

Természetesen nem csak a programok és az információk miatt érdemes ellátogatnod a Gólyatáborba, hanem azért is, mert sok új embert ismerhetsz meg, új élményeket szerezhetsz, amelyek végig kísérhetnek majd az egyetemi éveid során. Biztos lehetsz benne, hogy ez a néhány nap megkönnyíti majd számodra az egyetemista élet megkezdését!