Rendszeres szociális ösztöndíj pályázat eredmények

2019/2020/II. félév

Kedves Hallgató!

Az alábbi listában találja az Eszterházy Károly Egyetem Egyetemi Szociális Ösztöndíj Bizottsága által a 2019/2020/II. félévére elfogadott Rendszeres szociális ösztöndíjpályázat eredményét. A linkre kattintva a Neptun kód beírásával érheti el az eredményt. A közölt eredmények tájékoztató jellegűek.

>>> Eredmények megtekintése <<<

Általános tájékoztatást üzenetben, a bodonyi.daniella@uni-eszterhazy.hu címen lehet kérni!

>>> Jogorvoslati kérelem letöltése <<<

Jogorvoslati határidő:
2020.04.03. (péntek)

Leadás postai úton:
3300 Eger, Leányka út 4/b. - Apartmanházak - Bodonyi Daniella

Fontos, hogy a jogorvoslat nem hiánypótlás! Új dokumentum beadására nincs lehetőség! A ponthatár alatti pályázatok esetében a formanyomtatvány benyújtásával nem emelkedik a megállapított pontszám, főleg abban az esetben, ha valaki elfogadta az előző félévi szociális kódját és pontját!

Kódok jelentése:

• 10 - a ponthatár (5 szociális pont) elérésétől minimum 17.850 Ft, 13 szociális pont fölött pontonként 1.400 Ft.

• 20 - a ponthatár (5 szociális pont) elérésétől 35.700 Ft.

• 30 - a ponthatár (5 szociális pont) elérésétől 1.400 Ft/pont.

• 50 - AJTP - fix 37.500 Ft.

• 66 - Nem jogosult hallgató [A tanulmányi osztály által 2020.03.02-án szűrt akkor jelenleg aktív hallgatói lista alapján - passzív, önköltséges vagy képzési időn túli hallgató vagy nem rendelkezik korábban megállapított szociális kóddal és ponttal.]

• 99 - Érvénytelen [Nem megfelelő vagy hiányzó igazolás.]